ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • ASUS DUAL-RX5500XT-O8G-EVO, AMD Radeon, RX 5500 XT, PCIe 4.0 x16, 8192 MB, GDDR6, 128-bit, Rabotna frekvencija na GPU 1733 MHz, Frekvencija na memorijata 14000 MHz, 3x Display port, 1x HDMI 2.0, 7680x4320 ASUS DUAL-RX5500XT-O8G-EVO, AMD Radeon, RX 5500 XT, PCIe 4.0 x16, 8192 MB, GDDR6, 128-bit, Rabotna frekvencija na GPU 1733 MHz, Frekvencija na memorijata 14000 MHz, 3x Display port, 1x HDMI 2.0, 7680x4320

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

ASUS DUAL-RX5500XT-O8G-EVO, AMD Radeon, RX 5500 XT, PCIe 4.0 x16, 8192 MB, GDDR6, 128-bit, Rabotna frekvencija na GPU 1733 MHz, Frekvencija na memorijata 14000 MHz, 3x Display port, 1x HDMI 2.0, 7680x4320

Quick Overview

ASUS DUAL-RX5500XT-O8G-EVO, AMD Radeon, RX 5500 XT, PCIe 4.0 x16, 8192 MB, GDDR6, 128-bit, Rabotna frekvencija na GPU 1733 MHz, Frekvencija na memorijata 14000 MHz, 3x Display port, 1x HDMI 2.0, 7680x4320

КОД: 942602

Достапност: Нема залиха

14.646 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена

Details

GRAFIČKI KARTICI PCIE ASUS ASUS DUAL-RX5500XT-O8G-EVO, AMD Radeon, RX 5500 XT, PCIe 4.0 x16, 8192 MB, GDDR6, 128-bit, Rabotna frekvencija na GPU 1733 MHz, Frekvencija na memorijata 14000 MHz, 3x Display port, 1x HDMI 2.0, 7680x4320

Additional Information

Бренд ASUS
Part Number 90YV0DV1-M0NA00
Гаранција 1080

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите