ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

ASUS GeForce™ GTX 1050Ti PH-GTX1050TI-4G, PCI Express 3.0, GDDR5 4GB

Quick Overview

ASUS GeForce™ GTX 1050Ti PH-GTX1050TI-4G, PCI Express 3.0, GDDR5 4GB

КОД: 900841

Достапност: Mала залиха

10.239 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1050 дена

Details

ASUS PH-GTX1050TI-4G • Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI • Bus Standard: PCI Express 3.0 • OpenGL: OpenGL 4.5 • Video Memory: GDDR5 4GB • GPU Boost Clock: 1392 MHz • GPU Base Clock: 1290 MHz • CUDA Core: 768 • Memory Clock: 7008 MHz • Memory Interface: 128-bit • Digital Max Resolution: 7680x4320 • Interface: DVI x 1 • HDMI x 1 • Display Port x 1 • HDCP Support • Dimensions: 19.2 x 11.1 x3.7 Centimeter • 90YV0A70-M0NA00

Additional Information

Бренд ASUS
Part Number NULL
RAM капацитет 4 GB
GPU Brand nVidia® GeForce™
GPU Model GTX 1050Ti
GPU Slot PCI-E 3.0
Memory Type GDDR5
Гаранција 1050

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите