ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

DDStore Блог

Вашето омилено продажно место

 • Лиценциран мини HP компјутер за само 15.900 ден.

  Моќност на дланка!
  Нови количини лиценциран мини компјутер
  HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
  A Class Refurbished

  Continue reading

 • Рецензија Google Samsung Nexus 10

  Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

  Continue reading

 • Монитори со ротирачко тело - Видео рецензија

  Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори
 • „ДД Стор“ меѓу пионерите на е-продажба во Македонија

  Потребата на клиентите за ажурирани, прецизни и навремени податоци за ИТ и хардвер опрема во Македонија се оствари преку успешен проект на компанијата „ДД ком“. Е- продавницата „ДДСтор“ која ја развиваат повеќе од 10 години, неодамна се најде меѓу финалистите на „Pioneers of the Balkans“.
 • Компјутерски Совети & Трикови кои секој треба да ги знае

  Многу компјутерски корисници би можеле да се сметаат себеси за многу добри и да одбиваат да научат нови трикови, но секогаш има нови работи кои треба да се научат, кои ќе ви помогнат да ги подобрите вашите вештини.Овде ќе најдете најмалку едно корисно нешто што не сте знаеле порано.
 • Logitech Wireless Touch Keyboard K400 - Видео рецензија

  Со безжичниот опсег до 10 метри, можете лесно да го контролирате вашиоткомпјутер од далечина. Да го засилувате звукот на вашето омилено YouTube®видео, да го паузирате слајдшоу-то, пребарувате на интернет, чет и повеќе, без да станувате од вашиот кауч.

6 Item(s)

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите