ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

HP Briefcase Classic 15.6"

Quick Overview

HP Briefcase Classic 15.6"

КОД: 925474

Достапност: 48 часа

601 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

HP Briefcase Classic 15.6" Fits up to 39.62 cm (15.6 inch) laptop Features Water resistant Water-resistant materials help keep the interior dry. Ample space for all your essentials A spacious, yet snug laptop compartment and deep pockets for effective on-the-go organization. Tough exterior A reinforced zipper and hardy construction safeguard your laptop essentials. Front zippered pocket for securely carrying your values. Built to last Strict HP standards and guidelines ensure long-lasting Quality. Specifications Dimensions (W x D x H) 410 x 310 x 85 mm (16.1 x 12.2 x 3.35 in) Package dimensions (W x D x H) 410 x 310 x 85 mm Weight 0.44 kg (0.97 lb) Package weight 0.5 kg

Additional Information

Бренд Hp
Part Number 1FK07AA
Дијагонала 15.6''

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите