ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

LOGITECH MX Master 3 w/Bluetooth Multi-device, black, 910-005710

Quick Overview

LOGITECH MX Master 3 w/Bluetooth Multi-device, black, 910-005710

КОД: 943985

Достапност: 48 часа

6.628 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

MOUSE WIRELESS USB LOGITECH MX Master 3 w/Bluetooth Multi-device, black, 910-005710 MEET THE MASTER MX Master 3 is instant precision and infinite potential. It’s the most advanced Master Series mouse yet – designed for creatives and engineered for coders. If you can think it, you can master it. Dimensions MX Master 3 Mouse Height: 4.92 in (124.9 mm) Width: 3.32 in (84.3 mm) Depth: 2.01 in (51 mm) Weight: 4.97 oz (141 g) USB Receiver Height: 0.72 in (18.4 mm) Width: 0.57 in (14.4 mm) Depth: 0.26 in (6.6 mm) Weight: 0.07 oz (2 g) System Requirements USB Receiver Required : Available USB port Windows 7,8,10 or later macOS 10.13 or later Linux Bluetooth® Bluetooth low energy technology Windows 8,10 or later macOS 10.13 or later iPadOS 13.1 or later 7Pointing, clicking, and scrolling will be supported by enabling the “Assistive Touch” accessibility feature. Linux Technical Specifications Sensor technology Darkfield high precision Nominal value: 1000 dpi DPI (Minimal and maximal value): 200 to 4000 dpi (can be set in increments of 50 dpi) Buttons 7 buttons: Left/Right-click, Back/Forward, App-Switch, Wheel mode-shift, Middle click Scroll wheel: Yes, with auto-shift Thumbwheel: Yes Gesture button: Yes Wireless operating distance: 32.81 ft (10 m) 8Wireless range may vary depending on operating environment and computer setup. Wireless technology Advanced 2.4 GHz wireless technology Battery Rechargeable Li-Po (500 mAh) battery Get three hours of use from a one-minute quick charge. 9Battery life may vary based on user and computing conditions. Optional software: Logitech Options and Logitech Flow Package Contents Mouse USB Receiver USB-C charging cable (USB-A to USB-C) User Documentation

Additional Information

Бренд Logitech
Part Number NULL
Интерфејс Bluetooth
Тип на сензор Darkfield™
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите