ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

MSI Radeon RX 470 GAMING,4GB,DL-DVI-D,HDMI*2,DP*2, 256bit

Quick Overview

MSI Radeon RX 470 GAMING,4GB,DL-DVI-D,HDMI*2,DP*2, 256bit

КОД: 897595

Достапност: 48 часа

8.212 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 690 дена

Details

VGA MSI Radeon RX 470 GAMING,4GB,DL-DVI-D,HDMI*2,DP*2, 256bit https://www.msi.com/Graphics-card/Radeon-RX-470-GAMING-X-4G.html#hero-overview

Additional Information

Бренд MSI
Part Number RADEON RX 470 GAMING X 4G
RAM капацитет 4 GB
GPU Brand AMD® Radeon™
GPU Slot PCI-E 3.0
Memory Type GDDR5
Гаранција 690

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите