Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

6/2/2016

It's great, will buy again.

Hosted By DDHost

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 901023

Monitor Philips21.5" LCH FHD 1920x1080, 5ms, 223V5LHSB2, Sli...

Monitor Philips21.5" LCH FHD 1920x1080, 5ms, 223V5LHSB2, Slim Design, HDMI, VGA, Smart Contrast 10.000 000:1, Smart Control Lite, Black

Технички спецификации

Integrated speakers
No
Screen resolution
1920 x 1080 px repair
Diagonal display
21.5 " fix
Built-in TV tuner
No
Response time
5 ms

Power...

Philips
Цена: 5.731  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Last price/stock update: 13-03-2017
The product has not been updated more than 15 days. Contact us for information about price and availability.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Време на одзив
5 ms
Дијагонала
21.5"
Големина на екран
Дисплеј порти
HDMI, VGA
Built-in Speakers
Не
Резолуција на монитор
1920x1080 (FHD)
1920x1080
Тип на монитор
LCD
LCD, TFT, CRT, LED,
Screen Type
WideScreen
3D Ready
Не
LiveZilla Live Chat Software
Feedback