Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

6/2/2016

It's great, will buy again.

Hosted By

Заштедувате:
306 ден.

Antec P50 WINDOW 2 x 120 mm + 1 x 80mm front intake fans (included), 2 x USB 3.0,  Front air filter, Routing holes for easy cable management,
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 887062

Antec P50 WINDOW 2 x 120 mm + 1 x 80mm front intake fans (in...

w/o PSU P50 WINDOW 2 x 120 mm + 1 x 80mm front intake fans (included), 2 x USB 3.0, Front air filter, Routing holes for easy cable management,
Graphic card size: Up to 300 mm
Cooling System:
2 x 120 mm + 1 x 80mm front intake fans (included)
2 x 80mm mm rear fan (optional) + 1 x 80mm (included)
2 x 120 mm top ex...

Antec
Цена: 2.754  ден.
Редовна цена: 3.060  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Напојувања
No Supply
Тип на куќиште
Micro Case
Mini Midi Desktop
Тип на промоција
Попуст
Тип на промоција
LiveZilla Live Chat Software
Feedback