Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

12/5/2016

Професионални и прилично експедитивни. ...

Hosted By

Заштедувате:
1.702 ден.

DD-Gamer AMD FX, 8GB RAM, Sapphire RX460 2GB, 1TB HDD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DD-Gamer AMD FX

Product id: 899539

DD-Gamer AMD FX, 8GB RAM, Sapphire RX460 2GB, 1TB HDD

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

Матична Плоча/Motherboard Gigabyte 970A AM3+
Процесор/CPU AMD FX-8320 3.5GHz Eight-Core 8MB AM3+ BOX
Меморија/RAM 8GB 2x4GB DDR3 1866mhz
Графичка/GPU Sapphire RX460 2GB GDDR5...

DDCom
Цена: 32.345  ден.
Редовна цена: 34.048  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
AMD® FX™
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на промоција
Попуст, Гејмер
Тип на промоција
LiveZilla Live Chat Software
Feedback