Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

20/4/2016

Поголема координација со брзата пошта. Чекам порачка веќе 4 дена.

Hosted By

Заштедувате:
1.000 ден.

Бесплатна достава
DELL Latitude E6320 13.3" LED, Intel Core i5 2540M 2,6GHz/4GB DDR3/250GB HDD/Win 10/Extended battery Camera eSATA D-HDMI
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: E6320

Product id: 900559

DELL Latitude E6320 13.3" LED, Intel Core i5 2540M 2,6GHz/4G...

DELL Latitude E6320 13.3" LED - А-класа
Core i5/4GB DDR3/250GB/Extended battery/Camera/D-HDMI
Win10Home MAR Preinstalled

Dell Laitude се едни од најпродаваните професинални бизнис серии на лаптопи. Се одликува со врвна изработка на куќиште од алуминиум и магнезиум. Врвни перформанси со Core i5 процесор, што осв...

DELL
Цена: 15.900  ден.
Редовна цена: 16.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Дијагонала
13.3"
Големина на екран
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
HDD
250 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Брзина на процесор
2.00 GHz - 3.00 GHz
Брзина на процесор
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
LiveZilla Live Chat Software
Feedback