Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

6/2/2016

It's great, will buy again.

Hosted By

Заштедувате:
1.000 ден.

HP Workstation Z400 Intel Xeon Quad Core W3550 3Ghz/8GB ECC RAM/320GB HDD/VGA Quadro NVS290 256MB
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Z400

Product id: 900567

HP Workstation Z400 Intel Xeon Quad Core W3550 3Ghz/8GB ECC ...

HP Workstation Z400 Intel Xeon Quad Core W3550 3Ghz/8GB ECC RAM/320GB HDD/VGA Quadro NVS290 256MB


Процесор - Intel® Xeon® Quad Core W3550 3Ghz
RAM капацитет - 8 GB ECC
Хард диск - 320 GB
Графичка карта - NVIDIA® Quadro® NVS290 256MB

Промотивно 1 година гаранција 7 дена гаранција за враќање пари

Компјуте...

Hp
Цена: 18.900  ден.
Редовна цена: 19.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Тип на оперативен систем
N/A
HDD
320 GB
Hard Disk Drive
LiveZilla Live Chat Software
Feedback