Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

6/2/2016

It's great, will buy again.

Hosted By

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: M90p

Product id: 900577

Lenovo ThinkCentre M91 Tower – Core i5/4GB DDR3/320GB HDD DV

Lenovo ThinkCentre M91
Tower – Core i5/4GB DDR3/320GB HDD DVD-RW/
NO O.S.

*Процесор - Intel® Core™ i5-2400 Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz РАМ - 4GB DDR3
*Хард Диск - 320GB SATA
*Графичка карта - Intel HD Graphics
(PCIE слот, можност за додавање графичка карта по желба)
*Оперативен систем - Без Оператив...

LENOVO
Цена: 14.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Капацитет
320 GB
Storages Capacity
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на куќиште
Tower Case
Mini Midi Desktop
Тип на оперативен систем
N/A
Брзина на процесор
3.40 GHz
Брзина на процесор
LiveZilla Live Chat Software
Feedback