Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

12/5/2016

Професионални и прилично експедитивни. ...

Hosted By DDHost

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 29UB67B

Product id: 896012

Monitor 29" LG 29UB67-B LED IPS, 21:9 UltraWide Multi-Taskin...

Monitor 29" LG 29UB67-B LED IPS, 21:9 UltraWide Multi-Tasking 2560 x 1080 / HDMIx2/DVI-D/DP/Speakers

Технички спецификации

PANEL
Size 29" class (28.8" diagonal)
Panel Type IPS
Color Gamut (CIE1931) sRGB 99%
Color Depth (Number of Colors) 6bit + A-FRC, 16.7M
Pixel Pitch 0.2628 mm x 0.2628 mm
Aspect Ratio 21:...

LG
Цена: 20.796  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Last price/stock update: 22-07-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
29"
Големина на екран
Време на одзив
5 ms
Built-in Speakers
Yes
Дисплеј порти
DisplayPort, DVI, HDMI
Резолуција на монитор
2560x1080 (UWHD)
1920x1080
Тип на монитор
LED
LCD, TFT, CRT, LED,
Screen Type
IPS Panel
3D Ready
Не
LiveZilla Live Chat Software
Feedback