Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

12/5/2016

Професионални и прилично експедитивни. ...

Hosted By

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Q302LABHI3T11

Product id: 900856

Notebook Asus Flip Q302LA 2in1 i3-5010U/6GB/500GB/13.3" HD T...

Notebook Asus Flip Q302LA 2in1 i3-5010U/6GB/500GB/13.3" HD Touchscreen/BT/Win10/Aluminum Black

CPU: Intel i3-5010U - 1,9GHz 3MB cache
RAM: 6GB DDR3
HDD: 500GB HDD
Display: 13.3" TFT-LCD touch screen 1366 x 768
Graphics: Intel® HD Graphics
Network: Gigabit Ethernet, WiFi , Bluetooth
Connectivity: USB2.0x1, USB3...

ASUS
Цена: 26.719  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
RAM капацитет
6 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Дијагонала
13.3"
Големина на екран
LiveZilla Live Chat Software
Feedback