Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

20/4/2016

Поголема координација со брзата пошта. Чекам порачка веќе 4 дена.

Hosted By

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Y5S37UA

Product id: 900861

Notebook HP 15-BA078 A10-9600P/6GB/1TB HDD/R5/15.6" HD LED T...

Notebook HP 15-BA078 A10-9600P/6GB/1TB HDD/R5/15.6" HD LED Touchscreen/BT/Win10

Processor:AMD Quad-Core A10-9600P (2.4 GHz, up to 3.3 GHz, 2 MB cache)
Memory: 6GB DDR3 SDRAM 1600MHz
Storage Drive: 1TB SATA
Screen Type: 15.6" diagonal HD SVA WLED-backlit touch screen (1366 x 768)
Graphic Processor: AMD Radeon R5 ...

Hp
Цена: 27.716  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
AMD® A-Series
Тип на процесор
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
RAM капацитет
6 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
SSD
N/A
Solid State Drive
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Graphics Processing Unit
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
LiveZilla Live Chat Software
Feedback