Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Заштедувате:
2.733 ден.

Projector BenQ W1350 2500 Ansi 10000:1 Full HD White+Glasses
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 9HJD377

Product id: 877519

Projector BenQ W1350 2500 Ansi 10000:1 Full HD White+Glasses

Projection System - DLP
Native Resolution - 1080p (1920 x 1080)
Brightness* - 2500 AL
Contrast Ratio - Contrast Ratio (FOFO) : 10000:1
Display Color - 1.07 Billion Colors
Lens - F= 2.42 - 2.97, f= 20.7 - 31.05 mm
Aspect Ratio - Native 16:9 (5 aspect ratio selectable)
Throw Ratio - 1.39 to 2.09 (65" @ 2 meters)
...

BENQ
Цена: 65.588  ден.
Редовна цена: 68.321  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Резолуција
Full HD (1920 x 1080)
Brightness
1000-2999lm
Contrast Ratio
3100-10000:1
Тип на промоција
Попуст
Тип на промоција
LiveZilla Live Chat Software
Feedback