Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

12/5/2016

Професионални и прилично експедитивни. ...

Hosted By

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 899967

Samsung SM-J510FN Galaxy J5 (2016), Dual Sim, 5.2 inches, Bl...

Samsung SM-J510FN Galaxy J5 (2016)
• Dual Sim
• 5.2 inches
• Black Color
• CPU: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
• Chipset: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
• GPU: Adreno 306
• OS: Android OS
• v6.0.1 (Marshmallow)
• Internal Memory: 16 GB
• RAM: 2GB
• Card slot: microSD
• up to 256 GB
• 4G LTE
• Resolution: 7...

Samsung
Цена: 13.378  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 730 дена
На каса
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
5.2"
Големина на екран
RAM капацитет
2 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Google Android™
Сим Картичка
Dual SIM
Внатрешна меморија
16 GB
Предна камера
5 MP
Задна камера
13 MP
Процесор
Quad Core
LiveZilla Live Chat Software
Feedback