Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 119
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

HP 8200 USDT Micro PC – Core i5 2400S/4GBDDR...

Part number: HP 8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

GIGABYTE Z270X Ultra Gaming

Цена

9.889  ден.

Редовна цена:

10.194 ден.

Гаранција

1080

дена

GIGABYTE Z270X Ultra Gaming

Part number: GA-Z270X-UltGam 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Попуст

GIGABYTE Z270 Gaming LGA1151

Цена

8.741  ден.

Редовна цена:

9.012 ден.

Гаранција

1080

дена

GIGABYTE Z270 Gaming LGA1151

Part number: GA-Z270-Gami K3 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Попуст

GIGABYTE Z270X Gaming 7 LGA1151

Цена

14.851  ден.

Редовна цена:

15.310 ден.

Гаранција

1080

дена

GIGABYTE Z270X Gaming 7 LGA1151

Part number: GA-Z270X-Gami 7 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Попуст

GIGABYTE Z270X Gaming 5 LGA1151

Цена

12.757  ден.

Редовна цена:

13.152 ден.

Гаранција

1080

дена

GIGABYTE Z270X Gaming 5 LGA1151

Part number: GA-Z270X-Gamin 5 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Used Monitor HP Compaq LA1905wg 19" VGA DVI 1...

Part number: HP 19 wide

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" A Class Intel Core...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GT 710, 1GB DDR3, DL- DVI-D, HDMI, VGA

Цена

2.221  ден.

Редовна цена:

2.313 ден.

Гаранција

690

дена

MSI GT 710, 1GB DDR3, DL- DVI-D, HDMI, VGA

Part number: GT 710 2GD3 LP

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1050 Ti Gaming, 4GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan
Gamer

Цена

10.559  ден.

Редовна цена:

10.999 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1050 Ti Gaming, 4GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI...

Part number: GTX 1050 TI GAMING 4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan
Gamer

Цена

8.658  ден.

Редовна цена:

9.019 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, D...

Part number: GTX 1050 GAMING 2G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, DP*2, 192bit., 2 x Fan
Gamer

Цена

13.842  ден.

Редовна цена:

14.419 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, ...

Part number: GTX 1060 ARMOR 3G V1

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI N560GTX, GDDR5, 1GB, 256bit, 2 DVI, HDMI(mini), DIRECT X 11, FANSINK

Цена

9.996  ден.

Редовна цена:

10.412 ден.

Гаранција

720

дена

MSI N560GTX, GDDR5, 1GB, 256bit, 2 DVI, HDMI(mini)...

Part number: N560GTX-M2D1GD5

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 660, 2GB GDDR5, 192 bits, DVI x 2, HDMI x 1,

Цена

10.137  ден.

Редовна цена:

10.559 ден.

Гаранција

690

дена

MSI GTX 660, 2GB GDDR5, 192 bits, DVI x 2, HDMI x ...

Part number: N660-2GD5/OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 SFF – Core i5 2400/8GB DDR3/128GB SSD/DVD-RW/Win10Pro

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

20.900 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Core i5 2400/8GB DDR...

Part number: Dell

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SSD SILICON POWER 240 GB S60

Цена

5.975  ден.

Редовна цена:

6.290 ден.

Гаранција

690

дена

SSD SILICON POWER 240 GB S60

Part number: S60

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Power Supply G550M GM Series, 550W, ATX 20+4 pin, 100-240 V, 8-4A, 60-50 Hz, 80 Plus Bronze, 85%, Black

Цена

4.485  ден.

Редовна цена:

4.721 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Power Supply G550M GM Series, 550W, ...

Part number: RS550-AMAAB1-EU

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 140 - 275V, Output: 230V, Tower, AVR

Цена

2.558  ден.

Редовна цена:

2.693 ден.

Гаранција

360

дена

Power Tree UPS 650 VA / 390 Watts, Line-Interactiv...

Part number: S650BX

Производител: Power Tree

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Cosomos SE, Full Tower, ATX, microATX, Mini-ITX, USB 2.0 x 2, 120mm fan x 2, 140mm fan x 1, 120mm blue LED fan x 2, w/o PSU, Midnight Black

Цена

7.691  ден.

Редовна цена:

8.096 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Case, Cosomos SE, Full Tower, ATX, m...

Part number: COS-5000-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI H170A PC Mate, Socket: Intel® 1151, Chipset: Intel® H170, DDR4, 2133MHz

Цена

6.239  ден.

Редовна цена:

6.567 ден.

Гаранција

690

дена

MSI H170A PC Mate, Socket: Intel® 1151, Chipse...

Part number: H170A PC MATE

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

XEROX Phaser 3160N, A4 Mono Laser, 24ppm, Up to 15,000 images/month, 600x600 dpi, 360 MHz, USB 2.0, Wi-Fi, 8 sec

Цена

6.806  ден.

Редовна цена:

7.164 ден.

Гаранција

360

дена

XEROX Phaser 3160N, A4 Mono Laser, 24ppm, Up to 15...

Part number: 100N02712

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Попуст

XEROX Phaser 3320, A4 Mono Laser, 35ppm, 600MHz, 128MB, Gigabit Ethernet, Wi-Fi, Duplex, DC 80K

Цена

15.935  ден.

Редовна цена:

16.774 ден.

Гаранција

360

дена

XEROX Phaser 3320, A4 Mono Laser, 35ppm, 600MHz, 1...

Part number: 3320V_DNI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Попуст

XEROX Phaser 6500VN, A4 Color Laser, 23ppm

Цена

15.935  ден.

Редовна цена:

16.774 ден.

Гаранција

0

дена

XEROX Phaser 6500VN, A4 Color Laser, 23ppm

Part number: 6500V_N

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI H97 PC Mate, Socket: Intel® 1150, Chipset: Intel® H97, DDR3, 1600 MHz

Цена

4.778  ден.

Редовна цена:

5.030 ден.

Гаранција

690

дена

MSI H97 PC Mate, Socket: Intel® 1150, Chipset:...

Part number: H97 PC MATE

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

ACER X133PWH, DLP 3D, WXGA, 3000Lm, 13000/1, HDMI, 2Kg, EURO Power

Цена

28.348  ден.

Редовна цена:

29.841 ден.

Гаранција

720

дена

ACER X133PWH, DLP 3D, WXGA, 3000Lm, 13000/1, HDMI,...

Part number: MR.JL011.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback