Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 52
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

LENOVO G02 Fitness Smart Band

Part number: PTM7C00001

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST V16 Black, Superior Technology, Smartwatch with...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST GV18 with earphone Silver, Superior Technology,...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST GV18 with earphone White, Superior Technology, ...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST GV18 with earphone Brown, Superior Technology, ...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST X6 with earphone White, Superior Technology, Sm...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Samsung Gear Watch S3 Classic, Black, 1.3 inches S...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST SW-35Y White, Superior Technology, Smartwatch w...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

MANTA МA427 Smartwatch and Phone, Silver/Black, 1....

Производител: MANTA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST X3 Light brown, Superior Technology, Round Smar...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST X3 Black, Superior Technology, Round Smartwatch...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST SW-100Y Black, Superior Technology, Luxury Smar...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ST SW-100Y Brown, Superior Technology, Luxury Smar...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

MyKronoz ZeBracelet 2 White Smartwatch

Производител: MyKronoz

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

MyKronoz ZeBracelet 2 Red Smartwatch

Производител: MyKronoz

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

MyKronoz ZeWatch 3 Black Smartwatch, Touch OLED sc...

Производител: MyKronoz

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

MyKronoz ZeWatch 3 White Smartwatch, Touch OLED sc...

Производител: MyKronoz

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

MyKronoz ZeCircle SWAROVSKI Silver Blue Smartwatch...

Производител: MyKronoz

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

GARMIN Forerunner 25 HRM black-red, SMART Рачен ча...

Производител: GARMIN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

GARMIN Forerunner 630 HRM GPS/GLONASS Smartwatch w...

Производител: GARMIN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

GARMIN Fenix 3 Sapphire HR – Gray with black...

Производител: GARMIN

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback