Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 374
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

дена

2Go Universal Carryng bag for phone, digital camer...

Производител: 2Go

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

2Go Universal Neopren Carryng bag for mobile phone...

Производител: 2Go

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

2Go Lifestyle socks for mobile phones, digital cam...

Производител: 2Go

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Samsung Galaxy A3 (2017), Screen Protector, Transp...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Samsung Galaxy A5 (2017), Screen Protector, Transp...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Huawei P9 lite Case, Transparent, EAN: 69014431063...

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Samsung Galaxy S8, Dream, G950, Screen Protector, ...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Samsung Galaxy A3 (2017), Clear cover, Transparent...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Samsung Galaxy A5 (2017), Clear cover, Transparent...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback