Ценовник Последна промена: 18.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 455
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
SSHD
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

LENOVO A369i, 4" 480 x 800 px, Dual SIM, GSM,...

Part number: P0P5000DRS

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER ES1-533-C5H3, 15.6" HD Acer ComfyView LC...

Part number: NX.GFTEX.078

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER E5-573-P5WX,15.6" WXGA Acer Cinecrystal&...

Part number: NX.MVHEX.103

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 110-15IBR, 15.6 HD TN GL(SLIM), Intel Penti...

Part number: 80T7007ARI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 3552, Intel Pentium Quad-Core N37...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 310-15IKB, Silver, 15.6 FHD, I5-7200U, 8G D...

Part number: 80TV01C1RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5567, Intel Core i5-7200U (up to ...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP NB ProBook 450 G3, Intel Core i5-6200U (2.3GHz,...

Part number: Преносен компјутер

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback