Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 12
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

730

дена

Hama 00109804 3D-Polfilterbrille, Schwarz/Matt, 3D...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SAMSUNG 3D Glasses 1 pair, SSG-5100GB/XC

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SHARP AN3DG35, Active shutter 3D glasses provide a...

Производител: SHARP

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hama 00109807 3D-Polfilterbrillen, Party-Set, 5 St...

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

TOSHIBA PX1819E-1 TVA, Passive 3D Glasses, Designe...

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Thomson GX13AF, 3D FullHD Active Intense Glasses 1...

Производител: THOMSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Thomson GX21AB, 3D FullHD Active Glasses 2 pairs, ...

Производител: THOMSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

TOSHIBA FPT-AG04G, 3D Active shutter Glasses, Desi...

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SHARP AN-3DG40, Active shutter Bluetooth 3D glasse...

Производител: SHARP

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback