Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

12/5/2016

Професионални и прилично експедитивни. ...

Hosted By

Вкупно продукти: 37
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
SSHD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

MSI PRO24T 6M-010XEU, Black, 23,6" FullHD+ multi touch, Intel® i3-6100/4GB Ram/500GB HDD

Цена

38.916  ден.

Редовна цена:

41.400 ден.

Гаранција

720

дена

MSI PRO24T 6M-010XEU, Black, 23,6" FullHD+ mu...

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI WINDTOP AE222-220XEU, White, 21,5" FHDmulti touch, Intel®Core i3-4160 3.6GHz, RAM 4GB DDR3, HDD 1TB, SATA III, 802.11 b/g/n, DVD-RW, no OS

Цена

36.567  ден.

Редовна цена:

38.902 ден.

Гаранција

690

дена

MSI WINDTOP AE222-220XEU, White, 21,5" FHDmul...

Part number: AE222-220XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI WINDTOP AP200-200XEU, Black, 20" HD+ multi touch, Intel® G3250 3,2GHz, RAM 4GB DDR3, HDD 500GB, 802.11 b/g/n, ODD, no OS, no kb&m

Цена

30.797  ден.

Редовна цена:

32.763 ден.

Гаранција

690

дена

MSI WINDTOP AP200-200XEU, Black, 20" HD+ mult...

Part number: AP200-200XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI WINDTOP AP200-208XEU, White, 20" HD+ multi touch, Intel® G3250 3,2GHz, RAM 4GB DDR3, HDD 500GB, 802.11 b/g/n, ODD, no OS, no kb&m

Цена

30.797  ден.

Редовна цена:

32.763 ден.

Гаранција

690

дена

MSI WINDTOP AP200-208XEU, White, 20" HD+ mult...

Part number: AP200-208XEU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

ST 22" LCD PC-TV(all in one) PC-2201V, 22&quo...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback