Ценовник Последна промена: 18.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 44
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

730

дена

TP-Link TL-ANT2406A 2.4GHz 6dBi Indoor Desktop Yag...

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link 2.4GHz Indoor Omni - Directional Antenna, ...

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

TP-Link Antenna Extension Cable, 2.4GHz, 5m Low-lo...

Part number: TL-ANT24EC5S

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ONE FOR ALL SV9015, Non Amplified indoor antenna E...

Производител: THOMSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Thomson 00131133 ANTUSB300 Flat DVB-T Antenna, 36 ...

Производител: THOMSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Philips SDV5100/12, Digital TV antenna, Indoor, Co...

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Philips SDV5229/12, Digital TV antenna, Indoor, Co...

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ONE FOR ALL SV9143, 42dB Amplified indoor antenna,...

Производител: One For All

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ONE FOR ALL SV9453, HD 44dB Amplified Yagi outdoor...

Производител: One For All

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback