Ценовник Последна промена: 28.02.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted ByГаранција

360

дена

FDD 3.5" OEM

Part number: 279

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-DATA 1GB DDR2 667MHz SODIMM

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Case Power Box F10B 700W Midi

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

CoolerMaster Aquagate Max RL-HUB-KBU1-GP Radiator/...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

MB ECS A780LM-M, Socket: AMD® AM3, Chipset: AM...

Производител: Ecs

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

STARS-700 Silver Grease Thermal Pasta, thermal int...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

7

дена

Cooler X5TECH 478 CPU

Производител: X5TECH

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

CoolerMaster X Dream K640 RR-KIF-L9E1-GP K8 Entry ...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

2 GB DDRIII 1600

Part number: PSD32G16002H

Производител: PATRIOT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

2 GB DDRIII 1333 SO-DIMM

Part number: PSD32G133381S

Производител: PATRIOT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Spire Case BlackFin V SP-3005B Middle tower, Styli...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Aqua Viva (RL-M4A-E7E1-GP) Liquid VGA cooling syst...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case Storm Trooper Full Tower Gaming, Micro-ATX, ATX, XL-ATX, W/O PSU, black
Gamer

Цена

8.714  ден.

Редовна цена:

9.173 ден.

Гаранција

0

дена

Cooler Master Case Storm Trooper Full Tower Gaming...

Part number: SGC-5000-KKN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Mid Tower, mATX, ATX, Front: 120mm Red LED fan x2, LED on/off function, 1200 RPM, Rear: 120mm Black fan x1, 1200 RPM, USB 3.0 x2, USB 2.0 x2, Audio In & Out x1, Storm Scout 2, Black

Цена

5.262  ден.

Редовна цена:

5.539 ден.

Гаранција

0

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, mATX, ATX, Front: 1...

Part number: SGC-2100-KWN3

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, microATX, ATX, Front: 120mm black fan x 1, USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1, Mic x 1, Audio x 1, PSU 600W, Black

Цена

4.724  ден.

Редовна цена:

4.972 ден.

Гаранција

720

дена

Cooler Master Case, microATX, ATX, Front: 120mm bl...

Part number: VE-K350-KWA600

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Full Tower, mATX, ATX, Front: 200 mm red LED fan x 1, 700RPM, Top: 200 mm black fan x 1,700RPM, Rear: 120 mm black fan x 1, 1200 RPM, USB 3.0 x 2 (int.), USB 2.0 x 2, e-SATAx1, Audiox1, Micx1, Window Panel, HAF 912 Advanced, Black

Цена

5.084  ден.

Редовна цена:

5.352 ден.

Гаранција

0

дена

Cooler Master Case, Full Tower, mATX, ATX, Front: ...

Part number: RC-912A-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Cooler Master Power Supply V Series, 850W, ATX 12V...

Part number: RS850-AFBAG1-EU

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback