Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By DDHostГаранција

1095

дена

ST TAC-09SOO, Superior Technology, 9000 BTU ON/OFF...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

FAVORIT 1200 BTU DC INVERTER Инвертер клима уред, ...

Производител: Favorit

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

WHIRLPOOL SPIW 409L, Инвертер клима уред со 6th se...

Производител: WHIRLPOOL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

ARISTON ALYS PLUS 25 MUD0 9000 BTU ИНВЕРТЕР Климат...

Производител: ARISTON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIW...

Производител: ELECTROLUX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST TAC-24INV, Superior Technology, 24000 BTU ИНВЕР...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST TAC-24INV WIFI, Superior Technology, 24000 BTU ...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 18000 BTU ИНВЕРТЕР Клима...

Производител: ARISTON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

PANASONIC Z12SKEW-M/Z12SKE ETHEREA, ПРЕМИУМ ИНВЕР...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

PANASONIC CS-KE50TKE/PANASONIC CU-KE50TKE, Модел 2...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback