Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

20/4/2016

Поголема координација со брзата пошта. Чекам порачка веќе 4 дена.

Hosted By

Вкупно продукти: 14
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Core i5-6400, 8GB RAM, GeForce GTX1050Ti ...

Part number: DD-Gamer

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Cancelаrea Celeron G1840, 4GB, HD2000, 500GB HD...

Part number: DD-Cancelаrea

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Home Pentium G3260, 4GB, HD2000, 500GB HDD

Part number: DD-Home

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Lite Core i3-6100, 8GB RAM, GEFORCE GTX75...

Part number: DD-Gamer Lite

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Extreme Overclock i7-6700K, 32GB, GTX1070, 1TB ...

Part number: DD-Extreme Overclock

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-64, Core™ i3-4170, 4GB RAM, HD2000, 500G...

Part number: DD-64

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD Ultimate Core™ i7-5820K, 64GB, GeForce GT...

Part number: DD Ultimate

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Expert Overclock i5-6600K, 16GB, AMD RX480 8GB,...

Part number: DD-Expert Overclock

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Basic Intel i3-6100, 4GB, Gforce GT730, 5...

Part number: DD-Gamer Basic

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-64 Skylake, Intel i3-6100, 4GB RAM, Intel HD, 5...

Part number: DD-64 Skylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer AMD FX, 8GB RAM, Sapphire RX460 2GB, 1TB ...

Part number: DD-Gamer AMD FX

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Cancelarea Skylake, Intel Celeron, 4GB RAM, 500...

Part number: DD-Cancelarea Skylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Home Skylake, Pentium G4400, 4GB RAM, Intel HD,...

Part number: DD-Home Skylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Expert, Core i5-6400, 16GB RAM, GTX1060 6...

Part number: DD-Gamer Expert

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback