Ценовник Последна промена: 24.02.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

20/4/2016

Поголема координација со брзата пошта. Чекам порачка веќе 4 дена.

Hosted By

Вкупно продукти: 116
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, Intel Pentium G4400, 4GB DD...

Part number: N004O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, i3-6100, 4GB DDR4, 500GB, D...

Part number: N009O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 Micro Form Factor, i3-6100T, 4G...

Part number: N016O3046MFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, i5-6500, 4GB DDR4, 500GB, D...

Part number: N015O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 MT, i5-6500, 4GB, 500GB, DVD+/-...

Part number: 210-AFWG

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO H30-00, TW , Intel J1800 2.4Hz, 4G SODIMM ...

Part number: 90C2007SYB

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI Cubi-016EU,Win 8.1, Intel Broadwell 3205U,1.50...

Part number: CUBI-016EU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkCentre S500 SFF 180W 85%, G3260, 4GB, ...

Part number: 10HVS00A00

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO IdeaCentre 200-01IBW, Tiny Case, I3-5005U 2...

Part number: 90FA002ERI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3020 MT-N, i3-4160, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: CA009D3020MT1H16

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 MT-N, i3-6100, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: 210-AFWG

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO ThinkCentre E73, TW 180W/H81, i3-4160, 4G, ...

Part number: 10DS0002RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO IdeaCentre 300-20ISH, Tower, INTEL CORE I3-...

Part number: 90DA005HRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO IdeaCentre 300S-08IHH, SFF, Intel® Core...

Part number: 90F10040RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 SFF-N, i3-6100, 4GB, 500GB, DVD...

Part number: N009O3040SFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback