Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted ByГаранција

1080

дена

DD-Gamer Core i5-6400, 8GB RAM, GeForce GTX1050Ti ...

Part number: DD-Gamer

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Cancelаrea Celeron G1840, 4GB, HD2000, 500GB HD...

Part number: DD-Cancelаrea

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DD-Home Pentium G3260, 4GB, HD2000, 500GB HDD

Part number: DD-Home

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T20,E3-1225v3, 4Gb, 1Tb, NoOS

Part number: 210-ABVC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, Intel Pentium G4400, 4GB DD...

Part number: N004O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, i3-6100, 4GB DDR4, 500GB, D...

Part number: N009O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 Micro Form Factor, i3-6100T, 4G...

Part number: N016O3046MFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, i5-6500, 4GB DDR4, 500GB, D...

Part number: N015O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Fujitsu Srvr PY TX1310M1, Intel Xeon E3-1226v3 4C/...

Part number: T1311SC060IN

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Fujitsu Server TX1310M1, E3-1226v3 (quad-core, 3.3...

Part number: T1311SC050IN

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

DELL 4GB DDR3, Server ECC RAM

Производител: DELL

Прегледај

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7440 AIO, 23.8" FHD Non-Touch w...

Part number: N003O7440AIO

Производител: DELL

Прегледај

Гаранција

720

дена

Fujitsu PC Esprimo PH320, Intel Pentium G3260, 4GB...

Part number: PH320P62BCBG

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Fujistu PC P420 E85+, Intel Core i3-4170 (3.7Ghz, ...

Part number: P0420P53A5BG

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T320 8x3.5”, 1 x E5-2403v2, 8...

Part number: 210-ACDX

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T130 4x3.5”, 1 x E3-1220v5, 4...

Part number: 210-AFFS

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7040 MT-N, i7-6700, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: N011O7040MTTR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Dell AIO Inspiron 23 (3459), 23.8-inch FHD (1920x1...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5040 MT-N, i5-6500, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: N008O5040MT01

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 MT, i3-6100, 4GB, 500GB, DVD+/-...

Part number: 210-AFWG

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 MT, i5-6500, 4GB, 500GB, DVD+/-...

Part number: 210-AFWG

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3020 MT-N, i5-4590, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: CA016D3020MT11HSWEDB

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7040 MT-N, i7-6700, 8GB, 500GB, DVD+...

Part number: N013O7040MT01

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 SFF-N, i3-6100, 4GB, 500GB, DVD...

Part number: N009O3040SFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback