Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 116
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

350

дена

Asus Barebone AS V7-M4A3000E ID1

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, Intel Pentium G4400, 4GB DD...

Part number: N004O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, i3-6100, 4GB DDR4, 500GB, D...

Part number: N009O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3046 MT, i5-6500, 4GB DDR4, 500GB, D...

Part number: N015O3046MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 Micro Form Factor, i3-6100T, 4G...

Part number: N016O3040M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3050MT, i5-7500, 4GB DDR4, 500GB, DV...

Part number: N015O3050MT

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

ASUS VivoMini UN45/Windows 10, Silent, ultra-compa...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

ASUS VivoPC VM42, Powerful mini PC, Intel 2957U Pr...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

ASUS Gaming PC ROG GR8 II/Windows 10, Intel® C...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO ThinkCentre E73, TW 180W/H81, i3-4160, 4G, ...

Part number: 10DS0002RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 7040 MT-N, i7-6700, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: N011O7040MTTR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 5040 MT-N, i5-6500, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: N008O5040MT01

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 MT, i3-6100, 4GB, 500GB, DVD+/-...

Part number: 210-AFWG

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3020 MT-N, i5-4590, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: CA016D3020MT11HSWEDB

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3040 SFF-N, i3-6100, 4GB, 500GB, DVD...

Part number: N009O3040SFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO IdeaCentre 300-20ISH, Tower, INTEL CORE I3-...

Part number: 90DA005HRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO ThinkCentre E73, TW 180W/H81, i5-4460S, 4G,...

Part number: 10DS000CRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI Cubi-016EU,Win 8.1, Intel Broadwell 3205U,1.50...

Part number: CUBI-016EU

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO IdeaCentre 200-01IBW, Tiny Case, I3-5005U 2...

Part number: 90FA002ERI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Fujistu PC P420 E85+, Intel Core i3-4170 (3.7Ghz, ...

Part number: P0420P53A5BG

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO H30-00, TW , Intel J1800 2.4Hz, 4G SODIMM ...

Part number: 90C2007SYB

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Fujitsu PC Esprimo PH320, Intel Pentium G3260, 4GB...

Part number: PH320P62BCBG

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3020 MT-N, i3-4160, 4GB, 500GB, DVD+...

Part number: CA009D3020MT1H16

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback