Ценовник Последна промена: 18.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 116
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Резолуција
- Сите -
Оптички зум
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

730

дена

Nikon COOLPIX B500 Black, 16.1 Megapixels VR (4608...

Производител: NIKON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Nikon COOLPIX B700 Black, 20.3 Megapixels, 60x opt...

Производител: NIKON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

CANON SX-130 IS1, 2.1 megapixel; Manual controls; ...

Part number: SX-130 IS

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

SONY DSCH300B.CE3

Производител: Sony

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Octonauts underwater camera & camcorder

Part number: N/A

Производител: Easypix

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Aiptek SeeMe HD, 8x 14 Megapixels digital camera, ...

Производител: Aiptek

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

SONY DSCW830P.CE3, 20.1MP

Производител: Sony

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Nikon COOLPIX S6100 Black, 16 Megapixels, wide 28m...

Производител: NIKON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Nikon COOLPIX S6100 Silver, 16 Megapixels, wide 28...

Производител: NIKON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Nikon COOLPIX L610 Silver, 16.0 Megapixels, 14 x o...

Производител: NIKON

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback