Ценовник Последна промена: 28.02.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 211
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

30

дена

Spire 4cm 3pins, 12V, with 4x HeatPipes, Copper ba...

Part number: SP210

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

INTEL RackSper IV for Socket 603/604 30 dBA/...

Part number: SP424B0

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

5.25" Speed MASTER Control panel for 2 fans, ...

Part number: EE-SC01

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

VGA heatsink overclocker cooler system

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Keypad, USB, retractable cable, 19 keys

Производител: Sweex

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

5.25" Speed MASTER Control panel for 4 fans, ...

Part number: EE-SC02

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

PCI Speed Control, 3 pin male & female connect...

Part number: EE-SC-PCI

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

дена

SATA data cable 45cm

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Keypad, USB, additional backspace key, 19 keys

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-DATA 512 DDR2 533MHz 240pin

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

EXPRESS card to eSATA (type 34mm)

Part number: PU211

Производител: Sweex

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

VM DDR 128MB PC2700 333MHz

Part number: PC2700

Производител: VM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

HDD Toshiba Ramp-Load 250GB 2.5" 8MB SATA Int...

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Case Black 450W

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HD-2 SIDE for 4JA AIRDUCT+STELL NET+8CM BLACK FAN ...

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

4JA SIDE PANEL T1+1C+3B (Blue Led Fan) 8U / 422C

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

VGA AFOX ATI Radeon HD2400 512MB PCI Express

Производител: AFOX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

Point of View R-VGA150908-LP GeForce 9500GT 512MB ...

Производител: Point of View

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Power Convertor 3pin(FDD) to 4pin MOLEX

Part number: 52P/3P

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Notebook&mobile cooling pad 1x fan, cabel org...

Part number: 06013

Производител: 4WORLD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Netbook Cooler KT.ST up to 12" Cooling...

Part number: KT.ST

Производител: Kraun

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PCX to SATA, 1 port + 1 external, w/cable

Part number: PU202

Производител: Sweex

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PCX to SATA RAID, 2 port

Part number: 160377

Производител: MANHATTAN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Case Spire PININFARINA Black

Part number: SP-ATX-PALU/B

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

EXPRESS card to Parallel DB25 (type 34mm)

Part number: 158022

Производител: BELKIN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Intel® Celeron® Processor 430 (512K Cache,...

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

CoolForce V GPU Cooler, Ball Bearing Silent DC ...

Part number: SP209

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP-03LIVE microphone, ...

Part number: HS-04SU

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Keypad, USB, KPD-CU1, w/ 12digit display, 30 keys

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

5200U SKYPE USB silver body, black keys, ultras...

Part number: DLK-5200USkype

Производител: Delux

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

iMEDIA D3610 300W real power PSU (open BOX)

Производител: Packard Bell

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

U728-Ultra (Stick) USB stereo, TV, FM, remote(...

Производител: MYGICA

Прегледај
Во кошничка

Попуст

VP-P Series VP350P 350W rp. 12cm fan, quality, performance and incredible value. Up to 85% efficient, to reduce your electricity bill.                                                    Active PFC.

Цена

1.547  ден.

Редовна цена:

1.719 ден.

Гаранција

1080

дена

VP-P Series VP350P 350W rp. 12cm fan, quality, pe...

Part number: 0-761345-06430-9

Производител: Antec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Sempron X2 2650 (BOX) (1450Mhz, 128KB L1 cache, 1M...

Part number: SD2650JAHMBOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

DVDRW 8x, slim for notebook/mini PC, Black

Part number: DS-8A8SH

Производител: LiteOn

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AMD® A10-7700K X4, Kaveri (3400Mhz, 3800MHz tu...

Part number: AD770KXBJABOX

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

EXPRESS card to FireWire1394 2ports (type 34mm)

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

EXPRESS card to RS-232 (type 34mm)

Part number: 158008

Производител: MANHATTAN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Terminal block Impact tool

Part number: 211055

Производител: INTELLINET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

CD Cabinet-transparent box type for 160pcs

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

IPCTV-server (Box) USB stereo, TV, remote (slim) +...

Производител: MYGICA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

X30 TV Superior TV quality, slim designed ...

Производител: Compro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Stereo Earphones, ...

Part number: 176187

Производител: MANHATTAN

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

дена

KR-J7 Camera Bag Small size...

Производител: Kraun

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Crimpzange RJ-45 Crimping tool (8P...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback