Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 300
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Слот на графичка картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

700

дена

AFOX NVIDIA GeForce GT210, 1GB, DDR3

Производител: AFOX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

AFOX NVIDIA GeForce GT250, 1GB, DDR3

Производител: AFOX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

AFOX NVIDIA GeForce GTS450, 1GB, DDR5

Производител: AFOX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI GTX 1060 6G OC, GDDR5, DP*3, HDMI, DL-DVI-D, 1...

Part number: GEFORCE GTX 1060 6G OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI GT 730 4GB DDR3, 128bit, VGA,DL DVI-I, HDMI, F...

Part number: N730-4GD3V2

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 2.0 2GB, GeForce GT 730, 64bit, DDR...

Part number: GV-N730SL-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 2.0 2GB, GeForce GT 710, 64bit, DDR...

Part number: GV-N710SL-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MSI N730GT, 2GB DDR3, DL- DVI-D, HDMI, VGA

Part number: N730K-2GD3H/LP

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Sapphire HD6450 2GB DDR3

Производител: Sapphire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS R7250-2GD5, Graphics Engine: AMD Radeon R7 25...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS R7260X-DC2OC-1GD5, AMD Radeon R7 260X, Bus St...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS DUAL-RX460-2G-GAMING, Graphics Engine: AMD Ra...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS PH-GTX1050-2G, Graphics Engine: NVIDIA GeForc...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS EX-GTX1050-O2G, Graphics Engine: NVIDIA GeFor...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS EX-GTX1050TI-О4G, Graphics Engine: NVIDIA GeF...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING, Graphics Engi...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS ROG STRIX-RX470-4G-GAMING, Graphics Engine: A...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS DUAL-RX480-4G, Graphics Engine: AMD Radeon RX...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 3GB, GeForce GTX 1070, OC editi...

Part number: GV-N1060WF2OC-3GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS GTX760-DC2T-2GD5, NVIDIA GeForce GTX 760, PCI...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS TURBO-GTX1070-8G, Graphics Engine: NVIDIA GeF...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS EX-GTX1070-O8G, Graphics Engine: NVIDIA GeFor...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Gigabyte PCI-E 3.0, 8GB, GeForce GTX 1070 XTREME G...

Part number: GV-N1070XTREME-8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS TURBO-GTX1080-8G, Graphics Engine: NVIDIA GeF...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Gigabyte PCI-E 3.0, 8GB, GeForce GTX 1080 XTREME G...

Part number: GV-N1080XTREME-8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS GTX980TI-6GD5, Graphics Engine: NVIDIA GeForc...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS STRIX-GTX1080-8G-GAMING, Graphics Engine: NVI...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING, Graphics Engine...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI Radeon RX 470 GAMING,4GB,DL-DVI-D,HDMI*2,DP*2, 256bit
Gamer

Цена

12.002  ден.

Редовна цена:

12.634 ден.

Гаранција

720

дена

MSI Radeon RX 470 GAMING,4GB,DL-DVI-D,HDMI*2,DP*2,...

Part number: RADEON RX 470 GAMING X 4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, DP*2, 192bit., 2 x Fan
Gamer

Цена

13.842  ден.

Редовна цена:

14.419 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, ...

Part number: GTX 1060 ARMOR 3G V1

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1070 Gaming, 8GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP*3, 256bit.
Gamer

Цена

29.497  ден.

Редовна цена:

31.050 ден.

Гаранција

690

дена

MSI GTX 1070 Gaming, 8GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, D...

Part number: GEFORCE GTX 1070 GAMING X 8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan
Gamer

Цена

8.658  ден.

Редовна цена:

9.019 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, D...

Part number: GTX 1050 GAMING 2G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback