Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

20/4/2016

Поголема координација со брзата пошта. Чекам порачка веќе 4 дена.

Hosted By

Вкупно продукти: 260
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Модел на графичка картичка
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Слот на графичка картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, DP*2, 192bit., 2 x Fan
Gamer

Цена

13.842  ден.

Редовна цена:

14.419 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, ...

Part number: GTX 1060 ARMOR 3G V1

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan
Gamer

Цена

8.658  ден.

Редовна цена:

9.019 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, D...

Part number: GTX 1050 GAMING 2G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 6GB, GeForce GTX 1060 XTREME GA...

Part number: GV-N1060XTREME-6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1050 Ti G1 GA...

Part number: GV-N105TG1GAMING-4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 2.0 1GB, GeForce 210, DDR3, 64bit, ...

Part number: GV-N210D3-1GI (v6.0)

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 2.0 2GB, GeForce GT 710, 64bit, DDR...

Part number: GV-N710SL-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 2.0 2GB, GeForce GT 730, 64bit, DDR...

Part number: GV-N730SL-2GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 2GB, GeForce GTX 1050, OC, 2GB,...

Part number: GV-N1050WF2OC-2GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1050 Ti OC ed...

Part number: GV-N105TD5-4GD 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

MSI GTX 1060 6G OC, GDDR5, DP*3, HDMI, DL-DVI-D, 1...

Part number: GEFORCE GTX 1060 6G OC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 3GB, GeForce GTX 1070, OC editi...

Part number: GV-N1060WF2OC-3GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Gigabyte PCI-E 3.0, 8GB, GeForce GTX 1070 XTREME G...

Part number: GV-N1070XTREME-8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Gigabyte PCI-E 3.0, 8GB, GeForce GTX 1080 XTREME G...

Part number: GV-N1080XTREME-8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1050 Ti OC ed...

Part number: GV-N105TWF2OC-4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1050 Ti, OC e...

Part number: GV-N105TOC-4GD 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E, 8GB 256bit, GeForce GTX 1070, GDDR...

Part number: GV-N1070G1

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Gigabyte PCI-E 3.0 2GB, GeForce GTX 1050, OC editi...

Part number: GV-N1050OC-2GD 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1050 Ti Gaming, 4GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan
Gamer

Цена

10.559  ден.

Редовна цена:

10.999 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1050 Ti Gaming, 4GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI...

Part number: GTX 1050 TI GAMING 4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 6GB, GeForce GTX 1060 OC editio...

Part number: GV-N1060IXOC-6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 4GB, Radeon RX 470 G1 GAMING,OC...

Part number: GV-RX470G1GAMING4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E, 6GB 192bit, GeForce GTX 1060, GDDR...

Part number: GV-N1060WF2OC-6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Gigabyte PCI-E 3.0 x 16 8GB, GeForce GTX 1080, GDD...

Part number: GV-N1080G1GM-8GD 1.0

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 6GB, GeForce GTX 1060 G1 GAMING...

Part number: GV-N1060G1GAMING-6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 8GB, Radeon RX 480 G1 GAMING, ...

Part number: GV-RX480G1GAMING8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

GigaByte PCI-E 3.0 4GB, Radeon RX 480 G1 GAMING, O...

Part number: GV-RX480G1GAMING4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback