Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 32
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

0

дена

Ucom 5,25" HDD box combo

Производител: Ucom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

7

дена

11.03.1290-40 HDD external/internal converter set

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

20

дена

16.01.4220-10 External 3.5" HDD Box, IEEE 139...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

20

дена

16.01.4248-10 Ext.CD/DVD/HDD-Box,Aluminium,5,25&qu...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

OTHER CASE 3.5" Enclosure case USB 2.0 SATA

Part number: ECS-STU35K

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

NETGEAR E-NET Storage Central Turbo SAN for 2 3.5&...

Part number: SC101TIS

Производител: NETGEAR

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

20

дена

16.99.4204-10 VALUE Ext. 2.5 SATA HDD Enclosure US...

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC PORTABLE HARD DRIVE CASE (13.5 x 3 x 8....

Part number: QHDC101K

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC 2.5" PORTABLE HARD DRIVE CASE BLAC...

Part number: EHDC101K

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC 2.5" PORTABLE HARD DRIVE CASE BLUE...

Part number: EHDC101B

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Hama 53164 SATA USB 2.0 Hard Drive Enclosure for 2...

Производител: Hama

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC PORTABLE HARD DRIVE CASE (15 x 3.5 x 10...

Part number: HDC11K

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

CASE LOGIC PORTABLE 3.5" HARD DRIVE CASE (25X...

Part number: HDC-3

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

20

дена

Spire SP176SEO-BK-EU, Slider Pro eSATA, 3.5" ...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

GIGAPOD II + HDD 160GB 3.5" USB+FW I...

Part number: SP121-SL

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback