Ценовник Последна промена: 18.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

6/2/2016

It's great, will buy again.

Hosted By

Вкупно продукти: 187
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет
- Сите -
Брзина на хард диск
- Сите -
Кеш
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

365

дена

HDD 320GB Hitachi 7200rpm 16MB Cache SATA-II HDS72...

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SEAGATE SEGATE 320GB 7200rpm 16MB CACHE

Part number: 320GB

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Seagate Internal HDD 2.5", 1TB, 5400 rpm, SAT...

Part number: ST1000LM035

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

SEAGATE 1TB +

Part number: ST1000LM014

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

TOSHIBA 500GB, SATA 6.0Gb/s, 7200 RPM, 32MB cache

Part number: DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 32MB

Part number: DT01ACA100

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Toshiba HDD 500GB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 32MB

Part number: DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Toshiba HDD 3.5", 2TB, 7200rpm, 64MB, SATA 6....

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback