Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 179
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Интерфејс
- Сите -
Капацитет
- Сите -
Брзина на хард диск
- Сите -
Кеш
- Сите -
Формат на диск
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

365

дена

HDD 320GB Hitachi 7200rpm 16MB Cache SATA-II HDS72...

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Seagate Internal HDD 2.5", 1TB, 5400 rpm, SAT...

Part number: ST1000LM035

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

WESTERN DIGITAL 500GB, 2.5" Blue, SATAIII, 54...

Part number: WD5000LPVX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Seagate Internal HDD 2.5", 500GB, 5400 rpm, S...

Part number: ST500LM030

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

TOSHIBA 3TB, SATA 6.0Gb/s, 7200 RPM, 64MB Cache

Part number: DT01ACA300

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

WESTERN DIGITAL 4TB SATA 6 Red Pro 7200rpm 128MB

Part number: WD4002FFWX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Seagate HDD 500GB 7200rpm 16MB, SATA 6.0Gb/s Barra...

Part number: ST500DM002

Производител: Seagate

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Hitachi Internal HDD 2.5" 500GB, 5400rpm, 16M...

Part number: HTS545050B7E660

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Toshiba Internal HDD 2.5'' 500GB, 64MB, ...

Part number: HDWJ105EZSTA

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

WD Internal HDD 2.5" 750GB, 5400rpm, 8MB, SAT...

Part number: WD7500BPVX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

HDD 4TB WesternDigital 64MB BLUE 5400RPM, SATA-3, ...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

WESTERN DIGITAL 3.5" WD Caviar Blue, 2TB,SATA...

Part number: WD20EZRZ

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

WESTERN DIGITAL 4TB SATAIII Red 7200rpm 64MB

Part number: WD40EFRX

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Toshiba HDD 1TB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 32MB

Part number: DT01ACA100

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Toshiba HDD 500GB, SATA 6Gb/s, 7200rpm, 32MB

Part number: DT01ACA050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

WESTERN DIGITAL 1TB 2.5 inch Hard Drive

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

TOSHIBA 2TB, SATA 6.0Gb/s, 7200 RPM, 64MB Cache

Part number: DT01ACA200

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

HDD HITACHI 2.5" 1TB HGST SATA 6Gb/s 5400rpm ...

Part number: HTS541010A9E680

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

TOSHIBA 500GB SATA 6.0Gb/s, 5400rpm, 8MB cache, 7m...

Part number: MQ01ABF050

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Toshiba HDD 3.5", 2TB, 7200rpm, 64MB, SATA 6....

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HDD Toshiba 2.5" 1TB 8MB, SATA II 5400rpm

Part number: MQ01ABD100

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback