Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 45
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Работа при температура
- Сите -
Капацитет на греење
- Сите -
Капацитет на ладење
- Сите -
Енергетска класа
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

730

дена

FAVORIT 1200 BTU DC INVERTER Инвертер клима уред, ...

Производител: Favorit

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

ARISTON ALYS PLUS 25 MUD0 9000 BTU ИНВЕРТЕР Климат...

Производител: ARISTON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIW...

Производител: ELECTROLUX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST TAC-24INV, Superior Technology, 24000 BTU ИНВЕР...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST TAC-24INV WIFI, Superior Technology, 24000 BTU ...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

ARISTON ALYS PLUS 50 MUD0 18000 BTU ИНВЕРТЕР Клима...

Производител: ARISTON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

PANASONIC Z12SKEW-M/Z12SKE ETHEREA, ПРЕМИУМ ИНВЕР...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

PANASONIC CS-KE50TKE/PANASONIC CU-KE50TKE, Модел 2...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

FAVORIT Климатизер, Cooling 3.50KW and Heating 3.5...

Производител: Favorit

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

Midea ST - MID-35AINV-STMD, Superior Technology, И...

Производител: MIDEA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST - CS-35AINV-M150 12000BTU, Superior Technology,...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

SAMSUNG AR12KSFPEWQNZE, ИНВЕРТЕР Климатизер

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

HITACHI RAS/RAC-K14HCG, ИНВЕРТЕР Клима уред 12000B...

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

Haier AS18GD3HRA/1U18EE6ERA, ИНВЕРТЕР Клима уред

Производител: Haier

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

SAMSUNG AR12KSWSBWKNZE, SMART ИНВЕРТЕР Климатизер

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

SAMSUNG AR12HSFNCWKNZE, ИНВЕРТЕР Климатизер

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE, ИНВЕРТЕР Климатизе...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

LG Prestige Athena H12AK, Made in Korea, 3.5KW 120...

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback