Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

12/5/2016

Професионални и прилично експедитивни. ...

Hosted By

Вкупно продукти: 22
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Работа при температура
- Сите -
Капацитет на греење
- Сите -
Капацитет на ладење
- Сите -
Енергетска класа
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

730

дена

FAVORIT 1200 BTU DC INVERTER Инвертер клима уред, ...

Производител: Favorit

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Electrolux Optibreeze X3 12K, EXI12HJIWI/EXI12HJIW...

Производител: ELECTROLUX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

PANASONIC Z12SKEW-M/Z12SKE ETHEREA, ПРЕМИУМ ИНВЕР...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

FAVORIT Климатизер, Cooling 3.50KW and Heating 3.5...

Производител: Favorit

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

Midea ST - MID-35AINV-STMD, Superior Technology, И...

Производител: MIDEA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1095

дена

ST - CS-35AINV-M150 12000BTU, Superior Technology,...

Производител: ST

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

HITACHI RAS/RAC-K14HCG, ИНВЕРТЕР Клима уред 12000B...

Производител: Hitachi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

SAMSUNG AR12KSWSBWKNZE, SMART ИНВЕРТЕР Климатизер

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

PANASONIC CS-E12QKEW/CU-E12QKE, ИНВЕРТЕР Климатизе...

Производител: Panasonic

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback