Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 830
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Моќност
- Сите -
Тип на производ
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E27 G45 Filament Warm White Dimmable...

Part number: 4395

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E14 P45 Filament Warm White 300°...

Part number: 4394

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar Halogen Lamp, A55 E27 52w, 850 lm, EEI - ...

Part number: as.hbA55E2752w

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar Halogen Lamp, P55 E14 28w, 370 lm, EEI - ...

Part number: as.hbP45E1428w

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs White Non-waterproof 3....

Part number: 2005

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Warm White Non-waterpro...

Part number: 2016

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs 4500K Non-waterproof 3....

Part number: 2041

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Yellow Non-waterproof 3...

Part number: 2009

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Green Non-waterproof 3....

Part number: 2011

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Blue Non-waterproof 3.6...

Part number: 2013

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Red Non-waterproof 3.6W...

Part number: 2015

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs White IP65 3.6W/m 4lm/l...

Part number: 2031

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Warm White IP65 3.6W/m ...

Part number: 2032

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 7W E27 A60 Thermoplastic Warm White 200...

Part number: 4376

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 7W E27 A60 Thermoplastic 4500K 200°...

Part number: 4377

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 7W E27 A60 Thermoplastic White 200°...

Part number: 4378

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 SMD White Plastic Warm Whi...

Part number: 1685

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 SMD White Plastic 4500K 32...

Part number: 1686

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 SMD White Plastic White 32...

Part number: 1687

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 White Plastic Warm White 3...

Part number: 1615

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 White Plastic 4500K 38 &de...

Part number: 1616

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Spotlight - 5W GU10 White Plastic White 38 &de...

Part number: 1617

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs 4500K IP65 3.6W/m 4lm/l...

Part number: 2043

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Yellow IP65 3.6W/m 4lm/...

Part number: 2033

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Green IP65 3.6W/m 4lm/l...

Part number: 2034

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Blue IP65 3.6W/m 4lm/le...

Part number: 2035

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD3528 - 60LEDs Red IP65 3.6W/m 4lm/led...

Part number: 2036

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Strip SMD5050 - 30 LEDs RGB Non-waterproof 5W/...

Part number: 2124

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar LED Bulb, A5 G45 E14 3w, 260 lm, 25K h, A...

Part number: as.lbG45E143w30k

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar LED Bulb, A5 G45 E27 3w, 270 lm, 25K h, A...

Part number: as.lbG45E273w30k

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar LED Bulb, A5 G45 E27 3w, 225 lm, 25K h, A...

Part number: as.lbG45E273w64k

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar LED Spot Lamp, A5, GU10, 3w, 180 lm, 25K ...

Part number: as.lhGU103w30k

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Aigostar LED Spot Lamp, A5, GU10, 3w, 195 lm, 25K ...

Part number: as.lhGU103w64k

Производител: Aigostar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 5W E27 A60 Thermoplastic Warm White 195...

Part number: 4283

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E27 G45 Warm White 160° 320 lm S...

Part number: 4160

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E27 G45 4500K 160° 320 lm SKU : ...

Part number: 4162

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

LED Bulb - 4W E27 G45 White 160° 320 lm SKU : ...

Part number: 4207

Производител: V-TAC

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback