Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 44
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Број на игли
- Сите -
Број на колони
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

365

дена

Epson DFX-9000N dot matrix printer

Part number: C11C605011A3

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

FX-2190 with Epson Ethernet 10/100Base-TX I/F incl...

Part number: C11C526022A0

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

PLQ-20M, all the features of the PLQ-20 plus Magne...

Part number: C11C560181

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

PLQ-22M, all the features of the PLQ-22 plus Magne...

Part number: C11CB01401

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Epson FX2180 (C11C244031KA)

Part number: C11C244031KA

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LQ-630 Dot matrix flat-bed printer, 24 pins, 80 co...

Part number: C11C480019

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LX-1170II dot matrix printer, 9 pins, 136 column, ...

Part number: C11C641001

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LQ-50 Dot matrix printer, 24 pins, 50 column, 1 or...

Part number: C11CB12031

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Epson LQ-350 Printer

Part number: C11CC25001

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Epson LX-350 Printer

Part number: C11CC24031

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LEXMARK 2580, 9-Pin Dot Matrix, res. 240 x 144, 61...

Part number: 11C2560

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

LQ-300+ II MK 24 pin, 80 col., original +...

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback