Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 44
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Број на игли
- Сите -
Број на колони
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

LEXMARK 2580, 9-Pin Dot Matrix, res. 240 x 144, 61...

Part number: 11C2560

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1

дена

LQ-300+ II MK 24 pin, 80 col., original +...

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Epson LX-350 Printer

Part number: C11CC24031

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Epson LQ-350 Printer

Part number: C11CC25001

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LQ-50 Dot matrix printer, 24 pins, 50 column, 1 or...

Part number: C11CB12031

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LX-1170II dot matrix printer, 9 pins, 136 column, ...

Part number: C11C641001

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LQ-630 Dot matrix flat-bed printer, 24 pins, 80 co...

Part number: C11C480019

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Epson FX2180 (C11C244031KA)

Part number: C11C244031KA

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

PLQ-20M, all the features of the PLQ-20 plus Magne...

Part number: C11C560181

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

PLQ-22M, all the features of the PLQ-22 plus Magne...

Part number: C11CB01401

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

FX-2190 with Epson Ethernet 10/100Base-TX I/F incl...

Part number: C11C526022A0

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Epson DFX-9000N dot matrix printer

Part number: C11C605011A3

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback