Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 235
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Капацитет
- Сите -
Тип на мемориска картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

A-DATA C802 4GB MY FLASH CLASSIC

Part number: AC802-4G-RBK

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

RS-MMC Card 128MB PQI

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MULTIMEDIA CARD 128MB HI/SPEED

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

PQI MICRO SD 2GB

Part number: PQ-2048-AE

Производител: Pqi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Micro Kingston 4GB SDHC

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Kingston 8GB SDHC High Speed Class4

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ECS Card Reader

Производител: Ecs

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

16GB PQI Micro SDHC Card Class4, 1 Adaptor(SD)

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 32GB SDHC Class 10 Flash Card, SD10G2/32G...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER Micro SD 64GB,TF_SDHC UHS-I U1.SR104...

Part number: SP064GBSTXBU1V10SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDHC Card 32GB, Class 10, incl. ada...

Part number: 44083

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

SONY SF32UZ, 32GB SDHC Card, Ultra High Speed, cla...

Производител: Sony

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 128GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter,&nb...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER Micro SD 32GB w/1 adapter CLASS 10

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Verbatim Micro SDHC Card 16GB, Class 10, incl. ada...

Part number: 44082

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

A-DATA Memory Stick Speedy SD DUO MLC 1GB

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 64GB microSDXC UHS-I Class U3 90MB/s read...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

X5TECH Card Reader CR-115 Black

Производител: X5TECH

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Memorex SD Travel card 1GB 331068

Part number: 331068

Производител: MEMOREX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Memorex SDHC Travel card 4GB 331070

Part number: 331070

Производител: MEMOREX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Memorex mini SD Travel card 1GB 331094

Part number: 331094

Производител: MEMOREX

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback