Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 226
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Капацитет
- Сите -
Тип на мемориска картичка
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

1080

дена

A-DATA C802 4GB MY FLASH CLASSIC

Part number: AC802-4G-RBK

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

RS-MMC Card 128MB PQI

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

MULTIMEDIA CARD 128MB HI/SPEED

Производител: PMI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

PQI MICRO SD 2GB

Part number: PQ-2048-AE

Производител: Pqi

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Secure Digital Micro Kingston 4GB SDHC

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ECS Card Reader

Производител: Ecs

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

SONY SF32UZ, 32GB SDHC Card, Ultra High Speed, cla...

Производител: Sony

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

SONY SF64UZ, 64GB SDHC Card, Ultra High Speed, cla...

Производител: Sony

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 128GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter,&nb...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER Micro SD 32GB w/1 adapter CLASS 10

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 32GB microSDHC Class 10 w/SD Adapter,&nbs...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SILICON POWER Micro SD 8GB,TF_SDHC C4W/A

Part number: SP008GBSTH004V10SP

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 64GB microSDXC UHS-I Class U3 90MB/s read...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

X5TECH Card Reader CR-115 Black

Производител: X5TECH

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Memorex SD Travel card 1GB 331068

Part number: 331068

Производител: MEMOREX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Memorex SDHC Travel card 4GB 331070

Part number: 331070

Производител: MEMOREX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Memorex mini SD Travel card 1GB 331094

Part number: 331094

Производител: MEMOREX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Memorex mini SD Travel card 2GB 331096

Part number: 331096

Производител: MEMOREX

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback