Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted ByГаранција

0

дена

Drzac za LCD FX-550

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

966189-0914 Logitech OEM UltraXTM Media Remote

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

10

дена

14.09.3503-10 AV Selector, 3 to 1 w/remote

Производител: Roline

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

966191-0914 Logitech Harmony Remote 525flat design...

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER H6502BD, DLP 3D, 1080p, 3400Lm, 20000/1, HDMI...

Part number: MR.JN111.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL UltraHD Monitor 23.8" 4K P2415Q, (3840 x...

Part number: 210-ADYV

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 29", U2913WM, Ultrasharp, VGA, DVI, ...

Part number: U2913WM

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL Curved 27" SE2716H, 68.5cm LED 16 :9,2x ...

Part number: 210-AFZQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ACER M87-S01MW Projection Screen Wall & Ceilin...

Part number: JZ.J7400.002

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ACER A1200, DLP 3D, XGA,3400Lm, 20000/1, HDMI, Rec...

Part number: MR.JMY11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

ACER A1300W, DLP 3D, WXGA,3500Lm, 20000/1, HDMI, R...

Part number: MR.JMZ11.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

LG 43UH603V, 43"(108cm) 4K UltraHD SMART LED ...

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRATECK ESBC72, Auto lock manual projection screen...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRATECK ESBA82, Auto lock manual projection screen...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRATECK ESBC86, Auto lock manual projection screen...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRATECK ESDC72, Tripod projection screen, 72"...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRATECK ESDA82, Tripod projection screen, 82"...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

BRATECK ESBC100, Auto lock manual projection scree...

Производител: BRATECK

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback