Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 350
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Screen Type
- Сите -
3D Ready
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

DELL UltraHD Monitor 23.8" 4K P2415Q, (3840 x...

Part number: 210-ADYV

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 29", U2913WM, Ultrasharp, VGA, DVI, ...

Part number: U2913WM

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL Curved 27" SE2716H, 68.5cm LED 16 :9,2x ...

Part number: 210-AFZQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 22" Wide VP228HE Gaming Monitor with Ste...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 27" Wide VX279H with Stereo Speakers: 1....

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 25" Wide MX259H Designo with Stereo Spea...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 27" Wide ROG SWIFT PG278QR Gaming Monito...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Asus 24" VG248QE

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 32" Wide PA328Q

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL UltraSharp U2715H 69cm (27") LED monitor...

Part number: 210-ADSO

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER Predator Z271bmiphzx, 27" Wide Curved 18...

Part number: UM.HX1EE.023

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER Predator XB281HKbmiprz, (28") Wide 16:9 ...

Part number: UM.PX1EE.001

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 27", S2715H, HDMI, VGA (1920x1080) B...

Part number: 210-ADOX

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 21.5" S2240T, Multi-Touch, VGA, DVI,...

Part number: 861-10410

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

ASUS 27" Wide VX279H-W (White)

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 27" P2717H, VGA, HDMI, DP,USB (1920...

Part number: 210-AIRY

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 24" U2412M, Ultrasharp, VGA, DVI, DP...

Part number: 860-10161

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL UltraSharp U2417H 69cm (23.8") LED monit...

Part number: 210-AHJK

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 23" P2317H, VGA, HDMI, DP,USB (1920...

Part number: 210-AJEG

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL DELL LED 23.8" P2417H, VGA, HDMI, DP (1...

Part number: 210-AJDQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 23.8" P2414H, VGA, DVI-D, DP (1920x...

Part number: 860-BBBQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 21.5in P2217H monitor VGA, HDMI, DP (1920...

Part number: 210-AJDQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER LED 19.5'', V206HQLBB, Wide, 1366 x...

Part number: UM.IV6EE.B01

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 23.8" E2417H, VGA, DP (1920x1080) B...

Part number: 210-AJXQ

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER KA270HAbid, (27'') Wide ZeroFrame 4...

Part number: UM.HX3EE.A01

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL WLED 21.5" E2216H, VGA, DP (1920x1080) B...

Part number: 210-AFPP

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AOC LED 21.5'' E2260PWHU, 2ms, 250 cd/m?...

Производител: AOC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL LED 21.5in E2211H monitor VGA, DVI-D, (1920x1...

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
ACER LED 23.8'' IPS G246HYLBID, 16:9 Full HD 1920 x 1080, 100,000,000:1, Brightness 250 cd/m2 , VGA + DVI (w/HDCP)+HDMI
Place1

Цена

7.699  ден.

Гаранција

720

дена

ACER LED 23.8'' IPS G246HYLBID, 16:9 Ful...

Part number: UM.QG6EE.009

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PHILIPS LED 24'' 246V5LHAB, Slim Design,...

Part number: 246V5LHAB/00

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

LENOVO E2054 19.5" IPS, 250 cd/m2, 1000:1, 14...

Part number: 60DFAAT1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL WLED 19.5" E2016H, VGA, DP (1600x900) Bl...

Part number: 210-AFPG

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision E2224, TFT Wide - 21.5 ", ...

Part number: 60DAHAT1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

AOC LED 21,5", E2270SWHN, 200 nits, 5 ms, VGA...

Производител: AOC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ACER LED 24'' S240HLBID, Ultra thin, 16:...

Part number: ET.FS0HE.005

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback