Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 335
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Факс
- Сите -
Color/Mono
- Сите -
Формат
- Сите -
Брзина на печатење
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

XEROX WORKCENTRE 6605 A4, P/C/S/F, 36/35 ppm, DADF...

Part number: 6605V_DN

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

XEROX WORKCENTRE 6027NI A4, P/C/S/F, 18/18 ppm, AD...

Part number: 6027V_NI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Lexmark CS310n Laser printer color CS310N, Used

Part number: pr.lex.cs310n*

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Canon CanoScan LiDE 120 A4

Part number: pr.can.sclide120

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Lexmark MS317dn Laser printer monochrome MS317dn

Part number: pr.lex.ms317dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Canon i-SENSYS LBP6030B Laser printer monochrome 8...

Part number: pr.can.lbp6030b

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Lexmark MS417dn Laser printer monochrome MS417dn

Part number: pr.lex.ms417dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Lexmark MS312dn Laser printer monochrome

Part number: pr.lex.ms312dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Canon i-Sensys MF3010 Mono MFP Multifunction print...

Part number: pr.can.mf3010

Производител: Canon

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP printer monochrome LJ P3005N, Q7814A used

Part number: pr.hp.ljP3005N*

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

HP printer monochrome Pro M125a A4 Mono MFP Multif...

Part number: pr.hpljM125a

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Samsung printer SLM2675F/SEE MFP 4in1 print/copy/s...

Part number: pr.sam.2675f

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Office jet Pro 8710 e- AIO printer, WIFI, D9L1...

Part number: pr.hp.8710

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Lexmark MX317dn Laser printer, MFP monochrome 35SC...

Part number: pr.lex.mx317dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Lexmark MX310dn Laser printer Duplex, MFP multifun...

Part number: pr.lex.mx310dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP printer monochrome LJ M402dne A4 C5J91A

Part number: pr.hp.ljM402dne

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Lexmark MX410de Laser printer monochrome MFP 4-in-...

Part number: pr.lex.mx410de

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Lexmark MFP MX417dn Laser printer, MFP monochrome ...

Part number: pr.lex.mx417dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

999

дена

Xerox WorkCentre 3225 MFP Monochrome multifunction...

Part number: pr.xer.wc3225ni

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Brother MFCL2740DW Laser Printer, Scaner, Copier, ...

Производител: Brother

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LEXMARK MX511DE, A4 MFP Mono Laser, 42 ppm, P/S/C/...

Part number: 135S5763

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LEXMARK MX310DN, A4 Mono MFP Laser, P/C/S/F ADF, 3...

Part number: 0135S5760

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP OfficeJet Pro 7740 Wide Format All-in-One Printer

Цена

12.443  ден.

Редовна цена:

12.962 ден.

Гаранција

360

дена

HP OfficeJet Pro 7740 Wide Format All-in-One Print...

Part number: G5J38A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LEXMARK CX410DE, A4 Color MFP Laser, 30ppm, 800MHz...

Part number: 28D0562

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

XEROX WorkCentre 3215NI, A4 MFP Laser, P/C/S/F, 26...

Part number: 3215V_NI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Lexmark MS415dn Laser printer monochrome

Part number: pr.lex.ms415dn

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

XEROX WorkCentre 3025NI, A4 MFP laser, P/C/S/F, 20...

Part number: 3025V_NI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

XEROX WorkCentre 3025BI, A4 MFP laser, P/C/S, 20pp...

Part number: 3025V_BI

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP OfficeJet 7510 WiFi All-in-One Printer

Цена

9.526  ден.

Редовна цена:

9.922 ден.

Гаранција

360

дена

HP OfficeJet 7510 WiFi All-in-One Printer

Part number: G3J47A

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback