Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 24
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Капацитет
- Сите -
Кеш
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

690

дена

WESTERN DIGITAL 4TB My Cloud Personal Cloud Storag...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HDD 3.5" 4TB External Western Digital My Clou...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HDD 3.5`` 2TB External Western Digital My Cloud Pe...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HDD 3.5" 3TB External Western Digital My Clou...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HDD 3.5" 6TB External Western Digital My Clou...

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback