Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 140
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

720

дена

TP-Link Wireless N Adapter USB 300Mbps High Gain

Part number: TL-WN822N

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link 10/100Mbps PCI Network Adapter

Part number: TF-3239DL

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link Gigabit PCI Network Adapter, 10/100/1000 M...

Part number: TG-3269

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGE-528T 32bit Gigabit Ethernet Adapter PCI...

Part number: DGE-528T

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link Wireless Adapter AC450, Nano USB

Part number: Archer T1U

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DUB-1312 USB 3.0 Gigabit Ethernet Adapter

Part number: DUB-1312

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DWA-582, Wireless AC 1200 Dual Band PCI Exp...

Part number: DWA-582

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link LTE-Advanced Mobile Wi-Fi 4G 2000mAh

Part number: M7300

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Netis Wireless Mini USB Adapter, 150Mbps 1T1R, 2.4...

Part number: WF2120

Производител: Netis

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Rack Mount Kits for 19-inch cabinet (10" Desk...

Part number: RKE-10B

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

10G SFP+ Direct Attach Copper Cable - 0.5 Meters ...

Part number: CB-DASFP-0.5M

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

10G SFP+ Direct Attach Copper Cable - 2 Meters CB...

Part number: CB-DASFP-2M

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

16-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch (E...

Part number: GSD-1603

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

4-Port 10/100/1000T 802.3at POE + 2-Port 10/100/10...

Part number: GSD-604HP

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30 Industrial 10/100/1000T to 100/1000X SFP Giga...

Part number: IGT-805AT

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

24-Port SNMP Manageable 10/100Base-TX + 4-Port 100...

Part number: FGSW-2840

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IPv4/IPv6, 16-Port 10/100/1000Base-T + 2-Port 100/...

Part number: GS-4210-16T2S

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

8-Port 10/100/1000 Gigabit 802.3at POE Ethernet Sw...

Part number: GSD-908HP

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SF...

Part number: FGSD-1022VHP

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30 8-Port Gigabit Wall-mount Switch (-10 to 60 C...

Part number: WGS-803

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IPv4/IPv6, 24-Port 10/100/1000Base-T + 2-Port 100/...

Part number: GS-4210-24T2S

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30 8-Port Gigabit Wall-mount Switch with 4-Port ...

Part number: WGS-804HP

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

8-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port G...

Part number: FGSD-1008HPS

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30 4-Port/TP+1-Port Fiber(SFP) Web/Smart POE Ind...

Part number: ISW-514PSF

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IPv4/IPv6, 8-Port Managed 802.3at POE+ Gigabit Eth...

Part number: GS-4210-8P2S

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30, 1200Mbps 11ac Dual Band Wall-mount Wireless ...

Part number: WDAP-W7200AC

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30, IPv6/IPv4, 8-Port 1000TP Wall-mount Managed...

Part number: WGS-4215-8T

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

16-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/S...

Part number: FGSW-1822VHP

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30, IPv6/IPv4, 8-Port 1000TP + 2-Port 100/1000F ...

Part number: WGS-4215-8T2S

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

16-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port ...

Part number: FGSW-1816HPS

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IPv4/IPv6, 8-Port Managed 802.3at POE+ Gigabit Eth...

Part number: GS-4210-8P2T2S

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

24-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/S...

Part number: FGSW-2622VHP

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30 Industrial 8* 1000TP + 2* 100/1000F SFP Full ...

Part number: IGS-10020MT

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

48-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch, f...

Part number: GSW-4800

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IPv4/IPv6 L2+/L4 Managed 8-Port 802.3at High Power...

Part number: GS-5220-8P2T2S

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30, IPv6/IPv4, 8-Port 1000TP Wall-mount Managed ...

Part number: WGS-804HPT

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

24-port 10/100/1000T + 4-port 10G SFP+ Web Smart M...

Part number: GS-2240-24T4X

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

19" 24-Port 10/100/1000T 802.3at POE + 2-Port...

Part number: GSW-2620HP

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30 Industrial 8* 1000TP + 4* 100/1000F SFP Full ...

Part number: IGS-12040MT

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30 Industrial L2/L4 4-Port 10/100/1000T 802.3at ...

Part number: IGS-4215-4P4T

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

24-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port ...

Part number: FGSW-2624HPS

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Layer 3 24-Port 10/100/1000T + 4-Port 1000X SFP St...

Part number: SGS-6340-24T4S

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

IP30 Industrial L2/L4 4-Port 10/100/1000T 802.3at ...

Part number: IGS-4215-4P4T2S

Производител: PLANET

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback