Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 117
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

700

дена

Cooler Master 65W Normal Type NB Universal Adapter...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

700

дена

Cooler Master 90W Normal Type NB Universal Adapter...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Fortron Universal Car Notebook Adapter FSP-CAR120 ...

Производител: Fortron

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LAPTOP CHARGER ITECH 19V 4.74A for TOSHIBA/ACER

Part number: 19V 4.74A

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ASUS Notebook Adapter 65W, 19V, 3.42A, PIN Size: 4...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

ASUS Notebook Adapter 65W/90W, 19V, 4.74A, PIN Siz...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Power Supply SP2320,SP2360,SP2520,SP2560(PS48T-24 ...

Part number: 742

Производител: Star Micronics

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Opcii-universal power supply PS-180

Part number: C32C825341

Производител: EPSON

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Power Supply SP298/SCP700/TSP212/242/643/743/613/8...

Part number: 1101

Производител: Star Micronics

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback