Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 557
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Оперативен систем
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
SSHD
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

1080

дена

DELL Latitude 7370, 13.3" FHD , Intel Core m5...

Part number: N012L737013EMEA

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL Vostro 5568, 15.6” HD, i5-7200U, 4GB DD...

Part number: N020VN5568EMEA02

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL Vostro 5568, 15.6” HD, i3-7100U, NVIDIA...

Part number: N015VN5568EMEA02

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO YOGA 510-15IKB, BLACK, 15.6 FHD IPS AG TOUC...

Part number: 80VC001XSC

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO Ideapad 110, 15.6'', I3-6100U AMD...

Part number: 80UD00QQRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

330

дена

LENOVO B50-80,DOS,BLACK,15.6 HD,R5 M330-2G,I5-5200...

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER E5-575G-74WV, 15,6'' FHD, Intel&re...

Part number: NX.GDZEX.063

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER E5-575G-32HB, 15,6'' FHD, Intel®...

Part number: NX.GDWEX.093

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER VX 15, VX5-591G-52NP, 15.6" FHD, Intel&r...

Part number: NH.GM4EX.016

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP NB 250 G5, Intel Celeron Dual Core N3060 (1.6GH...

Part number: W4M66EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

TOSHIBA 15.6”Toshiba TruBrite,CPU Intel®...

Part number: PSCP7E-00M00FY4

Производител: Toshiba

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Ideapad 110, 15.6'', I3-6006U,Int...

Part number: 80UD00NSRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 110-15ISK, 15.6 HD TN GL(SLIM), I3-6006U, 4...

Part number: 80UD00NRRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER ES1-572-33LF ,15.6" WXGA Acer Cinecrysta...

Part number: NX.GKQEX.028

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER ES1-572-31JW,15.6" WXGA Acer Cinecrystal...

Part number: NX.GKQEX.027

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback