Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 273
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Напојувања
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Поддржани формати
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

Case Power Box F10B 700W Midi

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

CM-Chassic Elite 335 black w/CM Elite 420W (12cm f...

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Case Power Box D500B 700W Midi

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Case Power Box F12B 750W Midi

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Case Power Box D500B 750W Midi

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Spire Case BlackFin V SP-3005B Middle tower, Styli...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Spire Case BlackFin V + 420W SP3005B-420W-PFC Styl...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

ATC-630-S21 Aluminum Tower Case, Silver

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

SP-ATX-PALU/S Pininfarina Stylish Italian design, ...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

SP-ATX-PALU/B Pininfarina black Stylish Italian de...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

Asus Barebone T3-M3N8200 Black Piano Painting wCar...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Power Box SY-181A, ATX Chassis case, I/O Ports: US...

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Power Box SY-133A, ATX Chassis case, I/O Ports: US...

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Power Box SY-119, ATX Chassis case, I/O Ports: USB...

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Попуст

GX200 BLUE WINDOW 2 x blue led Fans (120mm) external controled speed, USB 3.0, Washable Air filter for bottom mount PSU, Routing holes for easy cable management, Max sized CPU cutout, 6 bay tool-less 2.5 or 3.5" drives

Цена

2.384  ден.

Редовна цена:

2.649 ден.

Гаранција

1080

дена

GX200 BLUE WINDOW 2 x blue led Fans (120mm) extern...

Производител: Antec

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

Delux DLC-MV875 Midi tower ATX Case, Black color w...

Производител: Delux

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

JNC DJA-F 11 Gaming Case 700W (500W RealP) 12cm fa...

Part number: DJA-F 09 RP

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

JNC RJA-C 323 500W P4 20+4 PINS , 2 SATA, 2 X big ...

Part number: RJA-C 323

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

JNC DJA-F 11 Gaming Case 500W 20+4 PINS , 2 SATA,...

Part number: DJA-F 11

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

SY-119, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Audi...

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

350

дена

Delux DLC-MT491 (w/ plating) Midi tower ATX case (...

Производител: Delux

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SY-133A, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Aud...

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front: 120mm red LED fan x 1, USB 3.0 x 1 (internal), USB 2.0 x 1, Mic x1, Audio x 1, K380, Full Midnight Black

Цена

2.695  ден.

Редовна цена:

2.837 ден.

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front: 1...

Part number: RC-K380-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front 120mm fan, Rear: 120mm SickleFlow fan, USB 3.0 x 1 (int.), USB 2.0 x 2, Mic x 1, Audio x 1, N300, Midnight Black

Цена

2.498  ден.

Редовна цена:

2.630 ден.

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front 12...

Part number: NSE-300-KKN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Mid-Tower, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, Front:  Blue LED 120mm x 2,  120mm / 140mm x 2, Top:120mm / 140mm x 2, Rear: 120mm x 1,  USB 3.0 x 1, USB 2.0 x1, Audio in / out, W/O PSU, CM 590 III Black with Window, black

Цена

2.900  ден.

Редовна цена:

3.052 ден.

Гаранција

600

дена

Cooler Master Case, Mid-Tower, ATX, Micro-ATX, Min...

Part number: RC-593-KWN2

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback