Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 256
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Напојувања
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Поддржани формати
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

Case Power Box F10B 700W Midi

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

Spire Case BlackFin V SP-3005B Middle tower, Styli...

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

JNC DJA-F 11 Gaming Case 500W 20+4 PINS , 2 SATA,...

Part number: DJA-F 11

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front: 120mm red LED fan x 1, USB 3.0 x 1 (internal), USB 2.0 x 1, Mic x1, Audio x 1, K380, Full Midnight Black

Цена

2.695  ден.

Редовна цена:

2.837 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front: 1...

Part number: RC-K380-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front 120mm fan, Rear: 120mm SickleFlow fan, USB 3.0 x 1 (int.), USB 2.0 x 2, Mic x 1, Audio x 1, N300, Midnight Black

Цена

2.498  ден.

Редовна цена:

2.630 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front 12...

Part number: NSE-300-KKN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback