Ценовник Последна промена: 18.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

3/6/2016

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комплетира нарачката по нејзиното пристигнување и опција ( Dispute ) во случај на неисправен или оштетен продукт при транспорт. Се на се ј...

Hosted By

Вкупно продукти: 215
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Напојувања
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Поддржани формати
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

0

дена

Case Power Box F10B 700W Midi

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

SY-133A, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Aud...

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

30

дена

SY-119, ATX Chassis case, I/O Ports: USB x 2, Audi...

Производител: Power Box

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Trendsonic Element Case ATX/ Micro ATX, EM02A-A2, ...

Part number: EM02A-A2-BK

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler Master Case, Mini Tower, mATX, Front: 120 x...

Part number: RC-342-KKN6-U3

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front: 1...

Part number: RC-431P-KWN2

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Cooler Master Case HAF X ,Full Tower, w/o PSU, Ful...

Part number: RC-942-KKN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

JNC DJA-F 11 Gaming Case 500W 20+4 PINS , 2 SATA,...

Part number: DJA-F 11

Производител: JNC

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Cooler Master Case, Mid Tower, ATX, mATX, Front: 1...

Part number: RC-K380-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Cooler Master Case, Cosomos SE, Full Tower, ATX, microATX, Mini-ITX, USB 2.0 x 2, 120mm fan x 2, 140mm fan x 1, 120mm blue LED fan x 2, w/o PSU, Midnight Black

Цена

7.690  ден.

Редовна цена:

8.094 ден.

Гаранција

1440

дена

Cooler Master Case, Cosomos SE, Full Tower, ATX, m...

Part number: COS-5000-KWN1

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback